Stylový nábytek za přijatelné ceny

defo nábytek praha matěje hloubětín

Chci levně nakoupitVíce info

Poslední zákazník:

thumb_up

Vybavte vše online a z domu

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Široký sortiment

Na výběr máte ze stovky sestav i jednotlivých modelů nábytku různého složení i barev.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Ceník :: Vodácká trika

Ceník. Ceník triček včetně potisku . Ceny jsou uvedeny za 1 kus. U zakázek od 1 do 9 kusů se k celkové ceně zakázky připočítává jednorázový příplatek 360,- Kč u jednobarevného tisku výrobu šablon.

- rychle, levně a spolehlivě

Osobní odběr - K Hájům 1433/5, Praha 5; Česká Pošta - Balík do ruky. Při objednávce do 15:00 dodání do druhého dne. Rozvoz po Praze (v pracovní dny doručení týž den) Síť výdejních míst Zásilkovna. Při objednávce do 11:00 dodání do druhého dne.

- spolehlivý partner při nákupu elektroniky

Platební metody. Můžete si vybrat, zda zaplatíte předem nebo na dobírku při dopravě Českou poštou, nebo v hotovosti na výdejním místě.

Ulice | Pořady | Nova

Žijte s námi každý den v jedné obyčejné české ulici s jejími obyvateli a návštěvníky, jejich radostmi i starostmi.

Maximumsmart

Osobní odběr - K Hájům 1433/5, Praha 5; Česká Pošta - Balík do ruky. Při objednávce do 15:00 dodání do druhého dne. Rozvoz po Praze (v pracovní dny doručení týž den) Síť výdejních míst Zásilkovna. Při objednávce do 11:00 dodání do druhého dne.

jena nábytek kolbenová -

DEFO Nábytek (Praha, Hloubětín) • Pěkný nábytek, s.r.o., Kolbenova 5, 190 00 Praha 9, Česká Möbelix Praha Vysočany - Kolbenova 50, 190 00 Praha Prodejna Möbelix Praha Vysočany - Kolbenova 50, 190 00 Praha-Vysočany

Trmalova vila, Praha 10-Strašnice -

Dům Františka Trmala a jeho manželky Růženy z roku 1902 patří k prvním realizacím architekta Jana Kotěry. Je inspirován anglickou modernou a domácím lidovým stavitelstvím. Stavba byla vystavěna na pusté periférii, okolní vilová zástavba vznikla až po

defo nábytek -

Nábytek. K Hutím , Hloubětín, Praha 9 198 00, Česká republika. Diskuse: Vánoční slevy v DEFO nábytek - DEFO nábytek nabízí vánoční slevy Pořídit vánoční dárky v prodejně na nábytek? DEFO nábytek nabízí vánoční slevy.

- pouzdra pro mobilní telefony

- osobní vyzvednutí zboží. Ušetříte tak 50-70% za dopravu! Protože nemusíte platit za to, že vám vaši zásilku někdo (ne)doveze až domu.

Odběrná místa - Svět cukrářů -

Objednávky ze Světa cukrářů si můžete nechat zaslat přímo domů, a to kurýrní službou. Současně ale máme nasmlouváno více než 2000 partnerských obchodů a odběrných míst v celé České republice, kde si můžete (pokud objednáte během dopoledne) vaši objed